Прес-конференція: Нова версія проєкту роздІловІ у Франківську

тому що в цій мові не лишилось
жодних нормальних слів,
тому що синтаксис,
який нас рятував,
давно застарів,
тому що повіривши одного разу,
будеш вірити до кінця,
тому що мені саме тепер
не вистачає
твого імені та лиця.
(Сергій Жадан)

Проєкт «роздІлових» поєднує поезію (Сергій Жадан [офіційна сторінка]), музику (Alexey Vorsoba) та візуалізацію (Olia Mykhailiuk, їй також належить ідея цього інтермедіального твору). Нещодавно виник новий вимір «роздІлових» — у проєкт увійшов польський музикант Tomasz Sikora (Karbido), відомий українській аудиторії по співпраці з Юрієм Андруховичем, і і VJ Сергій Пілявець / Sergey Glow.

Перший — і поки єдиний — виступ у такому складі відбувся в жовтні 2017 у Вроцлаві. В жовтні артисти працюватимуть разом у Франківську та створюватимуть нову версію проєкту для українського туру в чотирьох містах: в Івано-Франківську, Хмельницькому, Одесі та Дніпрі. Прем’єра оновленої версії в Івано-Франківську відбудеться вже 16 жовтня в парасольковому цеху Promprylad.Renovation (подія РоздІловІ: прем’єра оновленої версії).

Наразі «роздІлових» існують у двох формах: як вистава і як сайт rozdilovi.org у віртуальному вимірі. Під час виступу візуальна частина створюється наживо на скляній поверхні, а зображення транслюється на екран на сцені. Проєкт працює над створенням нової мови, яка поєднує в собі текст, звук, візуалізацію та цифрових технологій.

Більше про Розділові можна прочитати в матеріалі «Хто такі «РоздІлових» та що потрібно про них знати?» від L’Officiel Ukraine за цим лінком 👉 https://officiel-online.com/lichnosti/intervju/rozdilovi/.

Тізер проєкту 👉 https://www.youtube.com/watch?v=w2SQ8twfVr0

Прес-конференція перед премєрою проєкту відбудеться 16 жовтня з 11:00 до 12:00 в громадському ресторані Urban Space 100. На прес-конференції будуть присутні та розкажуть про проєкт:
▷ Сергій Жадан [офіційна сторінка], письменник
▷ Оля Михайлюк / Olia Mykhailiuk, режисерка, авторка візуалізації
▷ Сергій Пілявець / Sergey Glow, VJ
▷ Олександр Московчук / Саша Московчук, агенція INSHI / ІНШІ

Ініціатор проєкту: Агенція ArtPole.
Інформаційні партнери: UA: Суспільне мовлення та officiel-online.com Партнери резиденції та прем’єри в Івано-Франківську: INSHI / ІНШІ, Promprylad.Renovation.
За підтримки Польського Інституту в Києві.

Текстову версію прес-анонсу можна знайти за цим лінком 👉https://goo.gl/sbLAu4.