РоздІловІ: прем’єра оновленої версії

Проєкт «роздІловІ» поєднує поезію (Сергій Жадан [офіційна сторінка]), музику (Alexey Vorsoba) та візуалізацію (Olia Mykhailiuk, їй також належить ідея цього інтермедіального твору). Нещодавно виник новий вимір «роздІлових» — у проєкт увійшов польський музикант Tomasz Sikora (Karbido), відомий українській аудиторії по співпраці з Юрієм Андруховичем, і і VJ Сергій Пілявець/Sergey Glow.

Перший — і поки єдиний — виступ у такому складі відбувся в жовтні 2017 у Вроцлаві. А на жовтень 2018 року запланована творча резиденція в івано-Франківську задля глибшої роботи над проєктом, а також прем’єрний український тур в чотирьох містах: Івано-Франківськ, Хмельницький, Одеса та Дніпро.

Наразі «роздІловІ» існують у двох формах: як вистава і як сайт rozdilovi.org у віртуальному вимірі. Під час виступу візуальна частина створюється наживо на скляній поверхні, а зображення транслюється на екран на сцені. Проєкт працює над створенням нової мови, яка поєднує в собі текст, звук, візуалізацію та цифрових технологій.

Квитки можна придбати в онлайн та офлайн-касах Concert.ua:
▷ за 200 грн до 15 жовтня
▷ за 250 грн до 16 жовтня

Ініціатор проєкту: Агенція ArtPole.
Інформаційні партнери: UA: Суспільне мовлення та L’Officiel Ukraine
Партнери резиденції та прем’єри в Івано-Франківську: INSHI / ІНШІ, Promprylad.Renovation.
За підтримки Польський Інститут у Києві / Instytut Polski w Kijowie